Služby

Vyjížďky

Cena klasické vyjížďky je 250 Kč / hod. pro jednoho koně. Vyjížďka je vždy s doprovodem a je ideální pro zkušené i nezkušené jezdce.

Pořádáme i celodenní vyjížďky a více denní výlety s přespáním, huberty, či závozky jakéhokoliv zaměření a různé jiné akce. Cena je v těchto případech na osobní dohodě.

Vycházky s vodičem a asistentem 

Cena vycházky je 350 kč za hodinu za jednoho koně. S jezdcem jde vždy na procházku vodič a asistent. Hodina probíhá formou procházky s principem hipoterapie. 

Jízdárna či „kruhovka“

Naučíme Vás ke koni přistupovat, základy ježdění. Cena je rovněž 250 Kč / hod.

Příměstské tábory a víkendové pobyty

Náplní jezdeckých příměstských táborů je ježdění dvakrát denně, pětkrát denně strava, možnost odpočinku v karavanu, bazén, táborové hry spojené (jak jinak :) než s koňmi. Základní vybavení Vám zapůjčíme. Cena je 3500 Kč / 5 dnů. Tábor začíná každý den od pondělí do pátku mezi 7 - 9 hod. a konči mezi 19 - 20 hod.

Víkendové pobyty po celý rok za 100 Kč / noc + snídaně, další služby se platí zvlášť.

Ustájení a výcvik

Koně ustájíme ve venkovních boxech. Dostávají dvakrát denně šrot ječný či granule, seno a voda samozřejmě k dispozici stále. Každý den mají výběh. Cena 4500 Kč / měsíc. Je možná domluva slev za venkovní pobyt, atd.  Možnost zaučení mladých či „problémových“ koní  - cena dle dohody + možnost i při výcviku ustájit nebo dojíždět za Vámi.

Pronájem koní

Zkušení jezdci si u nás mohou pronajmout koně za 2500 Kč / měsíc pro ježdění zhruba třikrát týdně.

Vyjížďky v bryčce, kočáru, voze či na saních

Cena dohodou.

Lyžování za koněm

Cena je 500 Kč / hod.

Zapůjčení přepravníku na dva koně

Celková nosnost 1700 kg. Cena je 700 Kč / den. Vratná kauce 3000 Kč. 

Z našich výletů