Služby

Ceník: 

Jízda na koni: 500 Kč/hod. - individuální lekce, 400 Kč/hod. - skupinová lekce

Lekce s principem hipoterapie: 400 Kč/lekci *

Ustájení 1 koně: 5000 Kč/měsíc

Pronájem 1 koně: 5000 Kč/měsíc

Vyjížďka v saních: 1500 Kč/hod. 

Vyjížďky ve voze: 3000 Kč/za první hodinu, dále po domluvě

Prázdniny v sedle: 5000 Kč/týden

Zaučování koní: 9500 Kč/měsíc

*Délka lekce s principem hipoterapie se odvíjí od stáří a momentálního stavu dítěte. 

podrobnější informace níže

Vyjížďky

Cena klasické vyjížďky je 400 Kč / hod. a 200 Kč / půl hodiny pouze pro děti na ponících. Vyjížďka je vždy s doprovodem a je ideální pro zkušené i nezkušené jezdce. Během hodinové vyjížďky či procházky není možné se na koních střídat,  pokud s majitelem nejste předem domluveni jinak. 

Cena za celodenní vyjížďku dohodou, jídlo a pití si každý hradí sám. 

Pořádáme i celodenní vyjížďky a více denní výlety s přespáním, huberty, či závozky jakéhokoliv zaměření a různé jiné akce. Cena je v těchto případech na osobní dohodě.

Vycházky s vodičem a asistentem 

Cena vycházky je 450 kč za hodinu za jednoho koně. S jezdcem jde vždy na procházku vodič a asistent. Hodina probíhá formou procházky s principem hipoterapie. 

Jízdárna či „kruhovka“

Naučíme Vás ke koni přistupovat, základy ježdění. Cena je 400 Kč / hod. Preferujeme individuální přístup ke každému jezdci v závislosti na jeho zkušenostech. 

Prázdniny v sedle a víkendové pobyty

Náplní Prázdnin v sedle je ježdění dvakrát denně, pětkrát denně strava, možnost odpočinku v karavanu, bazén a hry spojené jak jinak :) ,než s koňmi. Základní vybavení Vám zapůjčíme. Cena je 5000 Kč / 5 dnů. Prázdniny v sedle začínají v pondělí v 8 hodin a končí v pátek kolem 19. hodiny. Pokud jede dítě na více turnusů nebo jede se sourozenci, je možná sleva. 

Víkendové pobyty po celý rok za 100 Kč / noc + snídaně, další služby se platí zvlášť.

Ustájení a výcvik

Koně ustájíme ve venkovních boxech. Dostávají dvakrát denně šrot ječný či granule, seno a voda samozřejmě k dispozici stále. Každý den mají výběh. Cena 5000 Kč / měsíc. Je možná domluva slev za venkovní pobyt, atd.  Možnost zaučení mladých či „problémových“ koní.

Pronájem koní

Zkušení jezdci si u nás mohou pronajmout koně za 5000 Kč / měsíc pro ježdění zhruba třikrát týdně nabo si zaplatit paušál - od 2500 Kč / měsíc. 

Vyjížďky v kočáru, vagonetě či formanském voze 

Cena: 3000 Kč za první hodinu, poté na domluvě - cena se odvíjí od délky a náročnosti akce. 

Vyjížďka v historickém kočáře - kapacita 4 osoby 

Vyjížďka ve vagonetě - 6 až 8 osob

Vyjížďka ve formanském voze - 10 dospělých nebo 14 dětí

Vyjížďka v kočáře se hodí především na svatbu a slavnostní příležitosti. Jízda vagonetou nebo formanským vozem pak doporučujeme na větší akce. Vyjížďky ve voze jsou také velmi oblíbené jako narozeninový či jiný dárek. Pokud je v zimě dostatek sněhu, můžete se u nás svézt i na saních. 

Zaučování koní pod sedlem i v zápřahu

Nabízíme obsedání koní a zaučování koní v zápřahu. Cena 9500 Kč/měsíc - v ceně  je zahrnotu ustájení koně (4500 Kč) a výcvik koně (5000 Kč). Pokud neuvidíme do měsíce od začátku práce s koněm pokrok, vrátíme vám peníze. Preferujeme individuální přístup ke svěřeným koním a snažíme se jim věnovat velmi pečlivě. Proto je nutné se předem domluvit. 

 

Ceny platné od 1. 1. 2019

Z našich výletů